Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Aktuality

Aktuality

Zoznam a archív všetkých aktualít na tomto webe

29.8.2013 - Aktualizácia portálu IV. - Web som konečne "upgradoval", po dlhej dobe. Server WebLahko.sk umožnil pridať viac podsekcií do hlavných zložiek, tak som štruktúru a sekcie trochu popresúval. Obsah zatiaľ neupravujem, až pri rozsiahlejšej aktualizácii.

20.2.2013 - Anketa V. - Anketa s najdlhšou dobou trvania na webe sa Vás druhykrát pýtala na otázku, či sa Vám páči tento web. Odpovede boli rôzne. Z celkového počtu výsledkov usudzujeme, že sa Vám tento web páči a ste s ním priemerne spokojní. Ďakujeme za Vaše hlasy.

Otázka: "Páči sa Vám tento web?"

"Áno, je super!" - 26/29%

"Áno, ale chcelo by to pridať viac noviniek, informácii a textu do sekcií" - 32/35%

"Áno, ale chcelo by to častejšie aktualizovať" - 3/3%

"Celkom ujde, až na malé nedostatky" - 5/5%

"Nie, nepáči sa mi" - 25/27%

Celkom hlasovalo: 91 užívateľov

 

16.2.2013 - MacroSys Support - Dôležité upozornenie: Všetci užívatelia ktorí nás kontaktovali cez kontaktný formulár ( stránka: odkaz » ) v období od 30.7.2012 do 30.12.2012 aby svoje žiadosti odoslali znovu, pretože požiadavky neboli spracované, z dôvodu chyby služby formuláru. Chyba bola zistená len nedávno a formulár je znovu funkčný. Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme.

Podobným problémom sa budeme v budúcnosti vyhýbať. Za pochopenie Ďakujeme.

27.10.2012 - Štatistika - Po menšej kontrole záznamu o webe sme zaznamenali vysoký nárast návštevnosti tohto webu, približne až o 300% na každý deň oproti posledných troch mesiacoch. Sme nesmierne radi, že sa Vám tento web páči a navštevujete nás pravidelne. Taktiež sa zvyšuje záujem aj o sociálne siete (naša stránka na Facebookua Google +), konkrétne Facebook, kde môžete byť informovaní o novinkách hier a webu. Vďaka Vám, sa bude web neustále a pravidelne aktualizovať.

27.10.2012 - Anketa IV. - Anketa s otázkou, či sa Vám nový datadisk Mists of Pandaria páči alebo nie, mala veľké ohlasy. Celkom hlasovalo 41 užívateľov, čo je oproti predchádzajúcej ankete až o cca 400% väčšia aktivita. Predbežné výsledky ukázali, že väčšine ľudí sa tento datadisk nepáči a takmer všetci hráči čakajú na free servery. Ak nejaké kvalitné free servery nájdem, tak ich vložím na web.

Otázka: "Datadisk Mists of Pandaria už konečne vyšiel! Vyskúšali ste ho už? Ako sa Vám páči?"

Možnosti:

Áno, je super! - 6/15%

Ešte som to nehral, počkám si na free servery - 25/61%

Áno, ale vôbec sa mi to nepáči - 2/5%

Nie, ani to neplánujem vyskúšať - 8/20%

Hlasovalo celkom: 41 užívateľov

 

25.9.2012 - Nový datadisk s názvom Mists of Pandaria bol oficiálne predstavený!

14.9.2012 - Mists of Pandaria TV Spot - Oficiálna TV reklama na datadisk Mists of Pandaria.

Mists of Pandaria TV Spot

 

17.8.2012 - Mists of Pandaria Cinematic Trailer - Oficiálny video trailer na datadisk WoW: Mists of Pandaria bol predstavený. Pozrite si ho tu:

Mists of Pandaria Cinametic Trailer

 

16.8.2012 - Anketa III. - Na otázku v tretej ankete ("Čo by ste zmenili na tomto portáli?") odpovedalo 8 ľudí. Najviac hlasov dostala možnosť "Pridať viac informácii a textu do obsahov sekcii" - 4 hlasov / 50%. Možnosť "Pridať viac súborov na stiahnutie zdarma (hry, addony, patche)" - 1 hlas / 13%. "Vytvoriť diskusné fórum" - 2 hlasy / 25%. "Zmeniť / vylepšiť dizajn stránky" - 1 hlas / 13%.

Odpoveď na výsledky ankety: Web nebol už dlhšiu dobu aktualizovaný ale budem sa snažiť aktualizovať ho čonajčastejšie. V najbližšej dobe pridám viac informatívnych textov a článkov do sekcií. Taktiež pridám viac potrebných súborov na stiahnutie zadarmo. Diskusné fórum určené pre web už vytvorené je. Nájdete ho na tomto odkaze. Registrácia nového konta je úplne zadarmo. Dizajn stránky zatiaľ neplánujem zmeniť ani po vydaní nového datadisku Mists of Pandaria.

V najbližšej ankete bude otázka či súhlasíte s vytvorením fanstránky na sociálnych sieťach.

25.7.2012 - Informácia - Nový datadisk MMORPG hry World of Warcraft - Mists of Pandaria vychádza oficálne 25.9.2012.

10.7.2012 - Anketa II. - Otázka druhej ankety v ktorej ste mohli hlasovať, sa týkala všeobecného názoru o tom ako sa Vám páči tento portál. Celkovo hlasovalo 12 užívateľov, čo znamená veľmi nízka účasť pri hlasovaní. Z výsledkov ankety usudzujem, že oveľa väčšia časť hlasujúcich návštevníkov je s webom spokojná, alebo skôr sa im web páči. Ďakujem všetkým hlasujúcim za vyjadrenie názoru prostredníctvom ankety a dúfam, že sa vám bude páčiť naďalej.

V ďalších anketách sa budem pýtať, či ste zato, aby sa vytvorila fan stránka thto portálu aj na sociálnych sieťach a tiež chcem urobiť prieskum, čo by ste vylepšili na tomto webe.

Ďalšie doplňujúce ankety nájdete v sekcii Ankety.

Otázka: "Ako sa Vám páči tento portál?".

Výsledky: Hlasovalo celkom 12 užívateľov

  • "Je super!" 4 (33%)
  • "V pohode" 3 (25%)
  • "Dá sa" 3 (25%)
  • "Nič moc" 2 (17%)

 

1.7.2012 - Fan stránka na sociálnej sieti Facebook a Goole+ - Ak by sa výrazne zvýšila a zrýchlila náštevnosť na tomto webe, bolo by možné založiť fan stránku tohto webu na sociálnych sieťach Facebook a Google+. Bude vytvorená anketa, na ktorej budete môcť dať svoj hlas ako váš názor. Vyjadrite sa aj v ShoutBoxe o tomto nápade.

Návštevnosť tohto webu musí dosahovať minimálne 15 užívateľov za deň. Ak sa Vám tento web páči, zdieľajte ho na sociálnych sieťach a doporučte ho svojim priateľom.

1.7.2012 - Spustenie plnej verzie portálu s verziou 1.0 - Web bol od dnešného dňa spustený ako plná verzia. Do dnešného dňa bol web len v testovacej verzii. Žiadne služby ani funkcie na webe neboli obmedzené a využívať je ich možné aj naďalej a zadarmo.

8.6.2012 - Ukončenie BETA verzie a spustenie plnej verzie - Keďže je tento portál v testovacej BETA verzii, obsah sekcii sa stále upravujé, presúva a pod. Už o necelý mesiac oficiálne bude zmenená verzia portálu na plnú verziu (1.7.2012). Stav verzie webu si môžete pozrieť v skecii Informácie.

8.6.2012 - Aktualizácia portálu III. - Predchadzajucí mesiac bol tento portál ako pre doménu zaplatená rozšírená služba, ktorá umožňovala v každej sekcii obsahovať viac ako tri podsekcie. Platená služba vypršala a poskytovateľ webových služieb WebLahko.sk zablokoval niektoré sekcie. Momentálne sa rieši tento problém a ako admin sa snažím vyriešiť publikovanie sekcii tak, aby boli všetky funkčné ako predtým. Momentálne je zachránený obsah sekcii a nie je obmedzený prístup.

23.5.2012 - Anketa I. - Bola ukončená anketa s otázkou "Aký je Váš názor na očakávaný datadisk Mists of Pandaria?". Hlasovalo 21 užívateľov. Z 21 hlasujúcich sa len jeden (5%) teší na vydanie nového datadisku. 81% - 17 hlasov nazančuje, že väčšina z Vás sa na vydanie Mists of Pandaria vôbec neteší. 3 hlasujúci (14%) dúfajú, že príbeh a samotná hra bude stáť zato. Ja osobne, ako admin, myslím, že tento datadisk bude oničom.

Výsledky: Hlasovalo 21 užívateľov
               "Teším sa, bude to super!": 1 (5%)
               "Dúfam, že to bude stáť zato": 3 (14%)
               "Blbosť, najväčšia somarina": 17 (81%) 

Nová anketa bude už onedlho, s otázkou, "ako sa vám páči tento portál?".

22.5.2012 - Aktualizácia portálu II. - boli dokončené sekcie Knihy a Patch Zone.

 

TOPlist


Miniaplikace