Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Pravidlá & Podmienky

Pravidlá & Podmienky

Na tejto stránke sú podrobne rozpísané pravidlá a podmienky používania a správania na tomto portáli. 

Základné Pravidlá & Podmienky

Pravidlá (týkajú sa všetkých užívateľov vo všetkých diskusných témach na fóre, diskusných mini-aplikáciách, ShouBoxe a v sekcii Príspevky)

  1. Na webe World of Warcraft SK/CZ a na diskusnom fóre je v komentároch prísne zakázané urážať ostatných užívateľov, členov, moderátorov a administrátora. Taktiež je prísne zakázané urážať užívateľov rasistickým motívom.
  2. Je Prísne zakázané do akéjkoľvek diskusnej témy alebo na web WoW SK/CZ, do svojích príspevkov vkladať linky a odkazy na iné webové stránky, ktoré porušujú autorské práva, obsahujú rasisticé a nevhodné obsahy, ktoré nie sú určené maloletým osobám a taktiež obsahujú škodlivý kód alebo softvér, ktorý môže poškodiť počítač.
  3. Za svoje registrované konto je každý užívateľ zodpovedný sám. Vo svojom profile je zakázané mať nepravdivé a zavádzajúce informácie o osobe. Je prísne zakázané mať vo svojom profile odkazy na webové stránky, ktoré porušujú autorské práva alebo odkazujú na stránky alebo súbory, ktoré môžu poškodiť počítač. Taktiež je v profile zakázané urážať uívateľov. (Týka sa to diskusného fóra)
  4. Do diskusného fóra je zakázané prispievať príspevky, ktoré obsahujú viac ako 5 emotikonov (smajlíkov), inak sa príspevok pokladá za SPAM a bude bez oznámenia zmazaný. Na webe WoW SK/CZ je zakázané prispievať komentáre do ShouBoxu a do sekcie Príspevky, ktoré obsahujú viac ako 3 emotikony.

Za porušenie týchto uvedených podmienok / pravidiel, budete výrazne napomenutí a po ignorovaní upozornenia od moderátora alebo administrátora bude vaše konto na fóre vymazané a vaša IP adresa bude zablokovaná. Podľa rozsahu škody a porušenia pravidiel, si administrátor vyhradzuje právo vymazať vaše konto (v diskusnom fóre) bez upozornenia.

 

TOPlist


Miniaplikace