Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Support

Vitajte v sekcii Support ;-) Prečítajte si o nás stručné informácie.

Podporte nás pre skvalitnenie služieb portálu! Ďakujeme.


Tento web je tvorený súkromnou osobou, programátorom z tímu MacroSys. Vyvýjame a vylepšujeme naše webové stránky neustále tak, aby sa vám čo najviac páčili a boli s našimi službami spokojní. Ak máte nejaké návrhy, otázky alebo dotazy, neváhajte nás kontaktovať.

Administrátor - "Tento web je komunitnou a informačnou stránkou pre všetkých fanúšikov hier World of Warcraft a Warcraft. Vytvoril som tento web pre vás, aby ste mali všetky podstatné informácie na jednom mieste, kedykoľvek. Je mi cťou že sa vám tento web páči a rád by som privítal nových administrátorov, ktorí by mi pomohlo s textovými podkladmi, správou Facebookovej fan stránky a správou tohto webu.

Stránku som vytvoril pre vás. Ak by ste sa rozhodli podporiť tento web malou finančnou sumou pre 100% zlepšenie kvality webu, bol by som vám veľmi vďačný. Všetky financie ktoré pošlete na náš PayPal účet použijeme na zlepšenie kvality webu a zakúpenie prémiového konta na serveri WebĽahko.sk, ktorý pomôže so s kvalitnením webu a pomôžete odstráneniu nežiaducích reklám na webe.
 

Ďakujeme!"

Podporte nás. Ďakujeme!

 

TOPlist


Miniaplikace